2015-02-23

ERKEK MODASI

2014-2015 ERKEK MODASI

Beyler 2014-2015 kış sezonunda gri-siyah-lacivert üçlüsünden kurtulup biraz renkleniyor.Camel , kahve,yeşil ve mavi sizlere çok yakışacak.Renk değiştirmek erkek için biraz zor olsada denemeye değer.Klişe olan renk uyumlarından kurtulma zamanı geldi.Dedik ya 2014-2015 kış sezonunda biraz 60 lar birazda 80 ler modası hakim.Spor-şık , gangster , rock' n roll ve askeri temaları rahatlıkla kullanabilirsiniz.Erkek kreasyonlarıda bunu desteklemekte kruvaze ceketler bol paltolar pantolonlar sıkça gördüğümüz modeller.


Kamuflaj tonlar uzun paltolar bol paça ve dar paça pantolonlar bu yıl birbirine zıt kombinlerle karşımıza çıkıyor beyler.Erkeğin özgür iç dünyasını yansıtan detaylarla bu sezon özgürce giyinebilirsiniz.Kadife bu yıl sizlerin üzerinde gördüğümüz en etkileyici kumaşlardan hem şıklığıyla hem sıcaklığıyla sezonu ısıtacak.Genel olarak ceket pantolon takımlarda renk tercihlerinizle kullanabilirsiniz.Aynı zamanda kadife ceketlerinizi jean pantolonlarınızla kombinleyip günlük iş hayatınızdada kullanabilirsiniz.


Rock' n roll bulunduğu zamanı etkisi altına alan büyük bi akım.zaten etkisi günümüze kadar uzanıyor.Dar paça kısa pantolonlar slim-fit ceketlerle birbirini destekliyor.Beyler bu yıl Beatles üyeleri gibi görünmek gayet şık.Tabiki ekosenin etkisini söylemeden geçmek mümkün değil.Ekose takımlar pantolonlar ceketler hatta gömlekler hemen bitane edinmekte fayda var.


Saç ve ayakkabılara gelecek olursak atkılı modellere sık rastlıyoruz modanın trend kıyafetlerine uygun renk ve kombinlerde bir iki hatta üç atkılı ayakkabılar botlar bu yıl kış sezonunda trend.Sizi soğuktan kurtaran çok geniş atkılar şallar kombinlerinize salaş ve şık bir hava katıcaktır.
Çok zor gibi görünmüyor baylar bu kış sizleri bi kaç farklı stilde görmemiz mümkün.Bu da sizin renk kombin seçimlerinizi kolaylaştıracak gibi görünmekte.Bi bakmışız 60 lar bi bakmışız 80 ler kuşak kuşak esintiler sizlerden hanımlara gelsin. Bu arada kolaylarda gelsin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder