2015-02-16

2015 MAKYAJ TRENDLERİ

MAKYAJDA 2015 TRENDLERİ

              2015 yılı diğer yazılarımdada bahsettiğim gibi 60 lar ve 70 lerin rüzgarını öyle bir sergilemekte ki kılık kıyafetten tutun da makyaj trendlerine ayakkabılara renklere hayatımızın her noktasına hitap etmekte.Bol paça yüksek bel pantolonlar , kiloş mini etekler , kısa tek parça elbiseler , gösterişli yakalar gömlekler ,deri pantolon ve taytlar bunları kombinleyen ayakkabılar ve saçlar.Tabiki bir tarz yaratmak yada güzel görünmek bununla sınırlandıramaz.Makyaj bütün bu yarattığın kombini birleştiren en büyük detaydır.Kıyafetinin ayakkabının saçının rengine ahengine uygun tonlarda makyajın ile görüntünü bütünler ve muhteşem bir güzelliğe sahip olursun.
              Bu yıl modanın akımında başrolü gözler oluşturmakta.Gözlerinize en çekiçi bakışlarınızı kazandırmanın vakti geldi.Kocaman kirpikler ve eyelıner bu yıl podyumda ve 2015 vazgeçilmezleri arasında yerini almış durumda.
             Bu yıl bronzlaştırıcı kremleri bir kenara bırakıp aydınlık bir tene kavuşuyoruz.Şeftali ve pembe tonlarındaki allıklarla aydınlık fresh bir yüz size yılın trendini sunacak.Bu makyaj için aydınlatıcılar ise olmazsa olmazlar arasında.
             Gözlerde söylediğim gibi eyelıner başı çekmekte ve far kullanımında ise altın sarısı , pastel , pembe , bordo , açık kahverengi kullanımı oldukça tarz görünüyor. Kirpikler ise 60 lara çok yakın dolgun ve iri görünümleriyle büyüleyecek.
             Gelelim dudaklara bu yılvazgeçimez bordo ve kırmızı yine bolca kullanımda.Bordonun en koyu tonlarının yanı sıra sade görünümü sağlayan zıt tonlar bej , açık kahverengi ve karamel tonlarıda sıklıkla kullanıp tarzınızı tamamlayabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder